Våre forhandlere

Vi gjør oppmerksom på at ikke alle våre forhandlere fører hele vårt varesortiment.

Østfold
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer

Epost-adresse

Gaarder Sykkelsport AS Storgaten 18 1607  FREDRIKSTAD 69 31 90 05  post@gaardersykkelsport.no
Høyden Sykkelsenter AS Øreveien 70 1528  MOSS 45 48 48 98  ltm@hoydensykkel.no
MX Sport Iseveien Iseveien 1 1738  BORGENHAUGEN 69 16 31 30  la-flaat@online.no

Sport 1 Mysen AS

Smedgaten 32 1850  MYSEN 69 61 18 30 mysen@sport1.no
Standard Sport AS Kongensgate 32 1530  MOSS 69 25 17 49  standardsport@moss.online.no
Akershus
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Aktiv Fritid AS Løkketangen 26B 1337  SANDVIKA 67 81 51 00  terje.rodland@aktivfritid.no
Glømmi Sport AS Rotneshjørnet 1482  NITTEDAL 67 07 35 50

 post@glommisport.no

Intersport Asker AS Knud Askersvei 26 1383  ASKER 66 79 43 79  
Kjell Norderhaug Sport AS Carsten Ankervei 2074  EIDSVOLL VERK 63 95 12 33  norderhaugsport@gmail.com
Skedsmokorset Sykkel og Sport Furuveien 11 2020  SKEDSMOKORSET 63 87 27 50  post@skedsmo.intersport.no
Sport 1 Aurskog Aurskog Senter 1930  AURSKOG 63 86 25 35  aurskog@sport1.no
Sykkelboden Drøbak AS Dyrløkkeveien 17 1440  DRØBAK 94 19 19 00  post@sykkelboden.no
Sykkelboden Kolbotn AS Kolbotnveien 8 1410  KOLBOTN 94 19 19 00  post@sykkelboden.no
Sykkelboden Ski AS Jernbaneveien 16 1400  SKI 94 19 19 00  post@sykkelboden.no
Sykkelboden Son AS Slettaveien 15 1555  SON 94 19 19 00  post@sykkelboden .no
Sykkeleksperten Skårer AS Skåresletta 10 1473  LØRENSKOG 67 90 42 67  kontakt@sykkelexperten.no
Verket Sport AS Vertshusveien 8 1353  BÆREUMS VÆRK 67 15 35 80  post@verketsport.no
Årnes Sport AS Jernbanegata 17 2150  ÅRNES 63 90 09 97 aarnes.sport@sport1.no
oslo
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Milslukern Sport Sognsveien 75 0855  OSLO 23 26 44 30  roar@milslukern.no
Sport 1 Superstore Hasle Hasle Torg 0579  OSLO 22 72 36 00  louis@sport1.no
Sønsterud Sport Manglerud Senter 0679  OSLO 22 27 67 80  post@sonsterudsport.no
Torshov Sport Holding Sandakerveien 35B 0401  OSLO 22 09 87 52  torshovsport@torshovsport.no
Torshov Sport Sykkelbutikken Sandakerveien 25B 0401  OSLO 22 09 87 58  sykkel@torshovsport.no
Vinderen Sport AS Holmenveien 1 0319  OSLO 22 13 97 00  post@vinderensport.no
hedmark
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Flisa Sportn Sport 1 Kaffegata 23 2270  FLISA 62 95 80 08 flisa@sport1.no
Fokus Sport AS Storgata 23 2406  ELVERUM 62 41 30 00
Gløtvold Handel AS   2443  DREVSJØ 62 45 68 00
Kirkenær Sportsforetning Solørveien 2260  KIRKENÆR 62 94 70 54
Kjell Sykkel og Sport Intersport Brugata 20 2380  BRUMUNDDAL 62 34 15 16  kjell@kjellsykkel.no
MX Sport Folldal   2580  FOLLDAL 62 49 02 53  mxsport.folldal@fjellnett.no
Real Sport Ltd MX Sport Vika Senter 2312  OTTERSTAD 62 57 11 12  www.realsport.no
Skotterud Sport AS Rådhusveien 20 2230  SKOTTERUD 62 83 52 24  skotterud.sport@sport1.no
Sport 1 Elverum Kvartalet 2408  ELVERUM 62 41 24 24  steinar@ekom.no
Sport 1 Rena AS Tollef Kildesgate 17 2450  RENA 62 44 01 79  Sport1.rena@sport1.no
Sport 1 Superstore Hamar AS Olrud City 2320  FURNES 62 34 28 62 hamar@sport1.no
Sykkel & Fritid Hamar AS Aslak Boltsgate 42 2316  HAMAR 62 52 96 70  sykkelogfritid@start.no
oppland
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Amundsen Sport AS Jernbanesvingen 6 2821  GJØVIK 61 17 14 72  amundsen.sport@sport1.no
Dokka Sport Storgata 45 2870  DOKKA 61 11 22 24 dokka.sport@sport1.no
Gamletorvet Sport AS Nedre Torvgate 6 2815  GJØVIK 61 17 46 55 firma@gamletorvetsport.no
Intersport Gjøvik AS Kasper Andresensveg 4 2815  GJØVIK 61 18 37 00 post@gjovik.intersport.no
Lena Sport AS   2850  LENA 61 16 09 46 post@lenasport.no
Liens Sykkel & Sport   2690  SKJÅK 61 21 43 06 post@liensport.no
MX Sport Gjøvik AS Kallerudlia 4 2818  GJØVIK 61 13 03 90 gjovik@mx-huset.no
MX Sport Hadeland AS Smiegata 3 2750  GRAN 40 43 77 73 mx-sport@smietorget.no
MX Sport og Friliftsliv Otta   2670  OTTA 61 23 10 30 otta@mx-sport.no
MX Sport Vinstra   2640  VINSTRA 95 72 70 00 vinstra@mx-sport.no
Sandberg Sport AS Storgaten 6 3520  JEVNAKER  61 31 20 20 sandberg@sport1.no 
Sport 1 Lillehammer AS Kirkegaten 55  2609  LILLEHAMMER 61 25 76 87  sportogfritid@sport1.no
Sport 1 Lom   2686  LOM 61 21 29 29  roffe@lomseggen.no
Sport 1 Raufoss Storgata 63B 2830  RAUFOSS 61 19 04 00  kjellem@sport1.no
Sporten Hafjell AS Hafjelldampa 2637  ØYER 61 27 76 11  sporten.hafjell@sport1.no
Sportsgutta Brandbu AS Nobelsgate 1 2760  BRANDBU 61 33 25 45  sportsgutta.brandbu@sport1.no
Torkehagen Sport AS Hunnsveien 1 2821  GJØVIK 61 17 27 36 torkehagen@sport1.no
White Mountain Kvitfjell Vest 2634  FÅVANG 61 42 10 43  kvitfjell@kvitfjell.no
buskerud
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Eiker Sport AS Eiker Senter 3300  HOKKSUND 32 75 26 30 eiker.sport@c2i.net
GladeHjul Torvgata 8 3513  HØNEFOSS 32 12 23 68 post@gladehjul.no
Kolsrud Sport ANS Sundreveien 99 3570   ÅL 32 08 12 44 post@kolsrudsport.no
Lie Sport & Fritid AS Sentrumveien 110 3550  GOL 32 07 40 27  lie.sport-fritid@sport1.no
Nygård Sport AS Åmodtsenteret 3340  ÅMOT 32 78 41 18  nygaard.sport@sport1.no
Sandberg Sport Hønefoss Strandgaten 3 3513  HØNEFOSS 61 31 20 20  sandberg@sport1.no
Windsvoll Sport AS Storgaten 24 3611  KONGSBERG 32 73 15 73 post@windsvoll.no
vestfold
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Alberg Bøe AS Tjøllingveien 38 3262  LARVIK 33 13 17 33  albert.boe@sport1.no
Bike Buddy AS Dronningensgate 25 3262  LARVIK 930 97 668  ojm@online.no
Blaasvær Sport Moveien 53 3215  SANDEFJORD 33 47 96 70  petter@blaasvar.intersport.no
Gutta på Sporten AS Langgaten 2-6 3187  HORTEN 33 04 53 00 dinsykkel@sport1.no
Persbu AS Sport 1 Revetal Kåpeveien 5 3164  REVETAL 33 06 26 00 persbu@sport1.no
Sport 1 Sande Fila 8 3070  SANDE I VESTFOLD 33 77 96 96 duosport@sport1.no
Sykkelglede AS Nansesgate 19 3256  LARVIK 33 17 28 00  
Sykkellåven Tønsberg Presterødalleen 13 3118  TØNSBERG 33 32 70 50  dag@sykkellaven.no
Åsgårdstrand Sport AS Grev Wedelsgate 40 3179  ÅSGÅRDSTRAND 33 04 03 90 asg.sport@stadion.no
telemark
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Bjørn Sport & Fritid Kjølebrøndveien 11 3766 SANNISDAL 35 98 20 35  bjorn@bjsf.no
Brukås Sport AS Bøgata 56 3833  BØ I TELEMARK 35 95 06 17  post@brukas.intersport.no
Sykkelbjørn Duestien 14 3717  SKIEN 35 53 36 60  sykkelbjoe@online.no
Syklisten Heddalsveien 24 3674  NOTODDEN 35 01 21 70  
T T Sykkel Lundekroken 10 3940  PORSGRUNN 35 51 00 04 post@ttsykkel.no
AUST-agder
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Brekke Sport Tollbugaten 6 4802  ARENDAL 37 02 18 20

brekkesport@c2i.net

Intersport Evje Hovslagerveien 7 4735  EVJE 37 93 12 80 post@evje.intersport.no
MX Sport Harebakken Harebakken Senter 4846  ARENDAL 37 03 29 50  trude.harebakken@mx-sport.no
Sport 1 Grimstad Storgaten 3 4876  GRIMSTAD 37 04 14 00  grimstad@sport1.no
Sport 1 Tvedestrand Tvedestrand Storsenter 4900  TVEDESTRAND 37 16 16 76  tvedestrand@sport1.no
Sykkelsport Vestre gate 19 4838  ARENDAL 37 02 39 60 post@sykkelsport.no
Sykkelsport & Fritid Bergumveien 15 4886  GRIMSTAD    
vest-agder
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Intersport Farsund Listerveien 46 4550  FARSUND 38 39 08 00  
Kristiansand Sykkelsenter Grim Torg 3 4616  KRISTIANSAND 38 02 68 35 sykkelse@online.no
Mandal Sport Intersport Kestelgaten 14 4515  MANDAL 38 26 15 39 post@mandal.intersport.no
Vågsbygd Sport Kirsten Flagstadsvei 32 4621  KRISTIANSAND 38 01 00 50  post@mxs.no
Rogaland
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Bike Brothers Haugesund Longhammervei 7 5536  HAUGESUND    hgsd@bikebrothers.no
Bike Brothers Sandnes Madlamarkveien 2 4041  HAFSFJORD 51 67 77 88  
Bike Brothers Stavanger Kersmikkvei 35 4032  STAVANGER    
Lars Gaute Sport AS Stasjonsveien 4360  VARHAUG 51 43 28 80 lgsport@frisurg.no
MX Sport Hundvåg Hundvågveien 52 4085  HUNDVÅG 51 55 19 77 hundvaag@mx-sport.no
Steensland Sport AS MX Sport Straen Senter 4005  STAVANGER 51 52 36 09  ingvar@steensland.as
Sykkelcenteret Randaberg Randabergveien 372 4070  RANDABERG 45 29 10 00  randaberg@sykkelcenteret.no
Sykkelcenteret Sola Rådhusveien 30 4050  SOLA 45 29 10 00  sola@sykkelcenteret.no
Tengesdal Sport AS Elvegaten 26 4370  EGERSUND 51 49 12 68  mikal@tengesdalsport.no
Trones Sykkelservice AS Stavangerveien 4 4313  SANDNES 51 66 09 69  frode@tronessykkel.no
Hordaland
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Intersport Askøy Kleppeveien 110 5300  KLEPPESTØ    
Intersport Frekhaug Frekhaug Senter 5918  FREKHAUG    
Intersport Nesttun Nesttun Senter 5221  NESTTUN 55 91 78 40 post@nesttun.intersport.no
Intersport Oasen Oasen Senter 5147  FYLLINGSDALEN 55 17 93 00  
Sletten Sport AS Sletten Senter 5081  BERGEN

55 27 09 30

 slettensport@gmail.com
Mo Sport AS Sandvenvegen 1 5600  NORHEIMSUND 56 55 15 80  post@mosport.no
MX Sport Askøy Kleppeveien 110 5300 KLEPPESTØ 56 14 20 00 askoy@mx-sport.no
MX Sport Heiane AS Ringvegen 1 5412  STORD 53 41 50 30  mxsport@mxsportheiane.no
MX Sport Laguneparken Laguneparken 5239  RÅDAL 55 11 77 77  laguneparken@mxsport.as
MX Sport Oasen Oasen Senter 5147  FYLLINGSDALEN 55 16 13 71  stig@mxsportoasen.no
MX Sport Os Amfisenteret Flåten 5200  OS 56 30 09 02  ossport@mxsport.as
MX Sport Sam Senteret   5445  BREMNES 53 42 47 30  mxsportsams@haugnett.no
MX Sport Sentrum Vestre Strømkaien 3C 5008  BERGEN 55 21 29 29  sentrum@mxsport.as
MX Sport Voss Vangsgaten 37 5700  VOSS 56 52 12 86  roger@mxsportbergen.no
Odda Sport & Fritid Kremarveien 2 5750  ODDA 53 64 30 22  odda.sport-fritid@sport1.no
Rosendal Sport AS Skålagaten 39 5470  ROSENDAL 53 48 11 05  rosendal.sport@sport1.no
Sentersport Laksevåg Laksevåg Senter 5163  LAKSEVÅG 55 34 80 08 post@laksevag.intersport.no
Sotra Sport AS Sartor Senter 5353  STRAUME 56 33 14 20 sotra@mx-sport.no
Sporten Tysnes   5680  TYSNES 53 43 50 40  sporten@tysnesen.com
Sporten Voss Amfi Senteret 5700  VOSS 56 53 06 10 sporten.voss@sport1.no
Sykkelbutikken AS Kong Oscarsgate 81 5018  BERGEN 55 36 18 80  bendik@sykkelbutikken.no
MX Sport Åsane Åsamyrane 82 5116  ULSET 55 39 56 60  aasane@mxsport.as
Sogn og fjordane
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Alf Salbu   6963  DALE I SUNNFJORD 57 73 62 62  post@alf-salbu.no
Chatlet Nordfjordeid Eidsgata 45 6770  NORDFJORDEID 57 86 13 71  chatletsport@hotmail.com
Chatlet Sandane Nordstandvegen 6 6823  SANDANE 57 86 62 50  ch.sport@yahoo.no
Chatlet Sport Førde Naustdalveien 1A 6800  FØRDE 57 72 00 68  chatletforde@hotmail.com
MX Sport Førde AS Naustdalsveien 4 6800  FØRDE 57 83 27 00 forde@mx-sport.no
MX Sport Måløy Måløy Stormarked 6718  DEKNEPOLLEN 57 85 33 33  mxmaaloy@online.no
Sporten Høyanger   6993  HØYANGER 57 71 46 75  sporten@hoyanger.coop.no
Sportshuset AS Sport 1   6882  ØVRE ÅRDAL 57 66 30 33  sportshuset.aardal@sport1.no
Ytre Eidet Sport AS Sport1 Tonningsgaten 32 6783  STRYN 57 87 10 62  ytre-eide.sport@sport1.no
møre og romsdal
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Eide Sport & Foto   6490  EIDE 71 29 62 79 postmaster@eidesport.no
Focus Sport AS   6230  SYKKYLVEN 70 25 39 00 focus.sport@sport1.no
Intersport Molde Torget 1 6413  MOLDE 71 21 93 20 intersport@moldetorget.no
Langevåg Sportscenter   6030  LANGEVÅG 70 19 27 15  lisbeth.blomvik@mimer.no
MX Sport & Fritid Elnesvågen Torget 9 6447  ELNESVÅGEN 71 26 74 50 mxbutikken@yahoo.no
Rongve B. Sentrum AS Notenesgata 9 6002  ÅLESUND 70 13 22 62  post@rongve.intersport.no
Spjelkavik Sport Spjelkavikvegen 57 6010  ÅLESUND 70 14 02 38  e.furmyr@mimer.no
Sport og Fritid Volda Holmen 9 6100  VOLDA 70 07 70 20  sport.fritid.volda@sport1.no
Sporty AS   6475  MIDSUND 71 27 88 89  kjetil@midsundelektro.no
Sykkelhuset AS Kr.sund Fostervoldsgate 11 6516  KRISTIANSUND 71 20 02 20  firmapost@sykkelhuset.no
Sykkelhuset AS Molde Fannestrandveien 78 6416  MOLDE 71 20 02 20 firmapost@sykkelhuset.no
Sykkelhuset AS Ålesund Langelandsveien 35 6010  ÅLESUND 71 20 02 20  firmapost@sykkelhuset.no
Sykkelspesialisten Ålesund Notenesgaten 3 6002  ÅLESUND 70 12 28 20 sykkelspesialisten@c2i.net
Vestnes Sport AS   6390  VESTNES 71 18 06 56 post@vestnessport.no
Ørsta Sport AS Vikegaten 31 6150  ØRSTA 70 06 70 51 orsta.sport@spor1.no
sør-trøndelag
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Intersport Oppdal O.Skasliensv. 13 7340  OPPDAL 72 42 16 37  post@oppdal.intersport.no
MX Sport Hitra AS   7240  HITRA 72 44 45 00  hitra@mx-sport.no
MX Sport Huset Åfjord Årnes 9 7170  ÅFJORD 72 53 11 88  afjord@mx-huset.no
MX Sport Orkdal AS Mælaveien 2 7300 ORKANGER 72 48 98 00  orkdal@mx-sport.no
Ove Vitsøs Racer Kleiva 12E 7200  KYRKSÆTERØRA 918 42 568  
Selbu Sportn MX Sport Selbutorget 7580  SELBU 73 81 04 50  s-sport@online.no
Sport 1 Brekstad   7130  BREKSTAD 72 52 11 22  sport1.brekstad@sport1.no
Sportshuset Melhus AS Rådhusveien 3 7224  MELHUS 72 87 26 60  sportshuset.melhus@mx-sport.no
Sykkelsenteret Soleco Ilevolden 2 7018  TRONDHEIM 73 51 09 40  sykkel@sykkeltrondheim.no
nord-trøndelag
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Bjørn Stakset Sport AS Haakon Den Godesgt 17-19 7600  LEVANGER 74 08 55 70  staksetsport@ventelo.net
Moksnes Sport AS Søndre Gate 9 7500  STJØRDAL 74 82 40 94  moksnes.sport@ktv.no
MX Sport Huset GlobusAS Sjøfartsgate 2 7725  STEINKJER 74 16 54 40  globus@mx-huset.no
MX Sport Steinkjer AS Sjøfartsgate 12 7725  STEINKJER 74 14 28 00  steinkjer@mx-huset.no
Sykkelhuset Levanger Halsanvegen 2C 7600  LEVANGER 74 08 00 30  roar@sykkelhuset.levanger.no
nordland
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Andøya Sport AS Storgaten 25 8480  ANDESNES 76 14 10 00  sporten@andoysport.no
Bygg og Fritid Sømna Vik 8920  SØMNA 75 02 96 10  s.reitan@hotmail.com
Lødingen Sport   8550  LØDINGEN 76 93 17 00  janeiri@online.no
Nye Fritidstorget AS Storgaten 48 8430  MYRE 76 13 44 90  fritidstorget@c2i.net
Sportshuset Mo Sport 1 Midtre Gate 17 8624  MO I RANA 75 15 84 87  sporten.havna@sport1.no
Svolvær Sportcenter Håkon Kyllingsmarksg.3 8300  SVOLVÆR 76 07 58 55  svolvaer.skandinaviskhoyfjellsutstyr.no
troms
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
MX Sport Tromsø Hansjordnesgaten 7 9009  TROMSØ 77 68 60 80  mxtromso@online.no
Nordtro AS Kirkeveien 2 9151  STORSLETT 77 76 69 66  ivarhenning@nordtro.no
finnmark
Navn Besøksadresse Postadresse Telefonnummer Epost-adresse
Båtsfjord Sport AS Hindberggaten 26 9990  BÅTSFJORD 78 98 45 52  batsfjordsport@stadion.no
Sportshjørnet Kirkenes Dr.Wesselsgt. 5 9900  KIRKENES 78 99 28 00  oruneb@online.no